WhatsApp

Ustalanie planu pobytu dla turystów indywidualnych i zorganizowanych

Podróżując samemu czy z biurem podróży, to nie ważne ile czasu przed przyjazdem spędziłeś na szukaniu informacji w internecie, śledzeniu map, czy dopytywaniu wśród znajomych, przyjeżdżając do nowego miejsca zawsze czujesz się zagubiony i niepewny, do tego dochodzi utrudniona komunikacja w obcym języku, przez co zamiast od pierwszych godzin urlopu w pełni z niego korzystać, poświęcasz dużo czasu na zapoznanie się z okolicą. Często zdarza się, że Twój plan okazuje się zbyt napięty lub odwrotnie, tracisz czas na to, na czym Ci w ogóle nie zależy.

Natomiast będąc w Turcji po raz kolejny chcesz z pewnością zobaczyć coś nowego, wyjątowego, tym bardziej pragniesz posmakować codziennego życia, wmieszać się w środowisko tubylców. Chętnie Ci w tym pomogę, zrdadzając Ci moje ulubione miejsca. 

Zapytanie: Grupa przyjaciół, tygodniowy urlop. Dziewczyny chcą wyskoczyć do centrum handlowego, kupić dobrej jakości i tanie ubrania, kupić suknie ślubną, poopalać się. Chłopacy, chcą zwiedzić z indywidualnym przewodnikiem antyczne miasto, wypożyczyć rower i pojeździć po parku narodowym, wtopić się w dzień codzienny tureckiej metropolii. Wszystkim zależy na tym, aby w tych atrakcjach uczestniczyć wspólnie, kładąc nacisk na spokojny przebieg dnia z długim czasem przeznaczonym na poznanie typowej tureckiej kuchni.

Odpowiedź: Zaplanuję wakacje uwzględniając: godziny otwarcia obiektów, natężenie ruchu, najlepsze trasy, pogodę, możliwe środki komunikacji, parkingi. Umówię na wizytę  w salonach sukien ślubnych, zarezerwuję miejsce w restauracji, zarezerwuję rowery, umówię z przewodnikiem.

Ważne:

 Wypełnij formularz kontaktowy, a później mailowo udziel mi dokładnych odpowiedzi na moje pytania uzupełniające.

Im więcej wiem o Tobie i Twoich oczekiwaniach, tym lepiej zaplanuję Twój czas.

Moje doświadczenie w branży turystycznej i wrodzona zdolność planowania zapewni Ci idealnie  „skrojony” urlop.  

 

 

*cenę ustalam indywidualnie po wypełnieniu formularza kontaktowego