WhatsApp

Organizacja pobytu

Chcesz spędzić niezapomniany, aktywny bądź typowo leniwy, spokojny urlop w Turcji Egejskiej, z dala od dużych centrów turystycznych, a nie masz czasu i cierpliwości, albo brak Ci zaufania do biur podróży lub lokalnych ofert? Jestem odpowiednim człowiekiem na miejscu, który pomoże Ci zorganizować udane wakacje.

Podając mi możliwie najwięcej informacji w formularzu kontaktowym, zajmę się organizacją wszystkiego na miejscu według Twoich preferencji, gustu i zasobności portfela.

Organizacja pobytu uwzględnia:

  • propozycję przelotów dostosowując godziny lotów, bliskość lotnisk, ceny, udogodnienia
  • transfer z lotniska do miejsca pobytu i z powrotem
  • propozycję ubezpieczenia
  • zakwaterowanie w miejscu odpowiadającym Twoim oczekiwaniom
  • planu pobytu na miejscu, mając na uwadze Twoje zainteresowania
  • zorganizowanie środków komunikacji na miejscu, czy to wynajem samochodu, czy informacja dotycząca publicznego transportu
  • informację o cenach i kosztorys 

Zapytanie: Mąż nie ma czasu, aby zorganizować rocznicę ślubu dla żony; chętnie zabrałby ją w romantyczne miejsce, z dala od innych turystów, mając przy tym gwarancję pogody i pewność, że niespodzianka się uda.

Odpowiedź: Zorganizuję dla nich niezapomniany urlop od A do Z. W mailu prześlę wszystkie wskazówki dotyczące ubezpieczenia i lokalnej kultury. W kosztorysie przedstawię propozycje przelotów, transferu z lotniska, zakwaterowania. Wedle życzenia mogę zorganizować coś wyjątkowego na ten szczególny dzień np. romantyczną kolację w przystani, zachód słońca na statku czy zakupy w centrum złotnictwa.

Ważne:

Wypełnij formularz kontaktowy, a później emailowo udziel mi dokładnych odpowiedzi na moje pytania uzupełniające.

Im więcej wiem o Tobie i Twoich oczekiwaniach, tym lepiej zaplanuję Twój czas.

Po latach spędzonych w Turcji Egejskiej mam wiele znajomości w branży turystycznej, sprawdzonych dostawców usług i atrakcji turystycznych takich jak: hotelarze, przewoźnicy, przewodnicy i inni, dla których ważny jest profesjonalizm a przede wszystkim Twoje zadowolenie.

 

 

*cenę ustalam indywidualnie po wypełnieniu formularza kontaktowego